Již 21 let jste tu s námi

JAMAR již 21 let s vámi

JAMAR = prodej s ochotou, úsměvem a dobrou náladou, jste u nás vždy vítáni.
Snažíme se vám najít co nejlepší řešení, dle vašich potřeb a požadavků. Neustále nás rozvíjíte a zlepšujete. Budujeme pro vás co nejlepší servis.
Jedním z kroků pro vás je montáž střešních nosičů ZDARMA přímo před prodejnou na váš vůz. To samé platí i pro autoboxy, nosiče kol a jiné produkty. Rádi vám pomůžeme se vším, co zvládneme.
Pomáháme s výběrem vhodné autosedačky právě pro vaše dítě, ale zároveň i pro váš vůz. 80% rodičů od nás odchází s jinou sedačkou, než kterou si původně před vybrali.
Hlavní produkty JAMARU jsou:
střešní nosiče, nosiče kol, boxy, nosiče lyží a to od firem THULE, HAKR, NORTHLINE, NEUMANN (jsme certifikovaní prodejci),
Bezpečné dětské autosedačky všech kategorií BRITAX&RÖMER, CYBEX, (jsme certifikovaní prodejci), máme mnoholetou zkušenost. Najdete u nás i kočárky BRITAX. Od THULE jsou kočárky a vozíky za kolo (dříve CHARIOT) a cyklosedačky. Zaměřili jsme se na bezpečné a pohodlné cestování autem pro vaše děti. Najdete zde stolečky, organizéry, různé držáky, ohřívače. Nově máme i BIO produkty jako jsou pyré, džusy, vše od zn. RUDOLFS´
Možná jste nevěděli, ale THULE dělá i batohy, cestovní zavazadla a ale třeba i tašky na kolo, nebo držáky telefonů..
Další prémiovou značkou JAMARU je autokosmetika SONAX. Dokážeme vám poradit, jak a co používat. Máme většinu produktů skladem. Opět čerpáme z 21 let zkušeností.
Z olejů pak zn. CASTROL za velmi příznivé ceny. Poradíme vám i s výměnou oleje, co udělat před jeho výměnou.
Najdete u nás autopotahy šité na míru a to od značek MAD, Arca Trade, TASO, Š + Š Design, také universální potahy PETEX. Přichází k nám lidé po 8-10  letech, že chtějí opět přesné potahy od nás, protože mají dobrou zkušenost. Také autotrika, kuličkové potahy, vyhřívané i chladící potahy.
Další možností je i šití koberců na míru. Máme pro vás různé druhy materiálů i barev. Můžete mít i vlastní motiv.
Gumové rohože a vany do kufru, ofuky skel, to jsou produkty, které vám rádi pomůžeme vybrat, dle vašeho přání.
Stěrače, držáky mobilních telefonů a navigací, samolepky, nabíječky, měniče napětí, kompresory, baterie, žárovky OSRAM, LED žárovky, velký výběr vůní, a spousty jiných autodoplňků.
Snažíme se neustále zlepšovat, náš cíl je pro vás být co nejlepší, budeme rádi, když nám s tím pomůžete.
To vše v Autodoplňky JAMAR Jihlava, obchod s 21-ti letou tradicí na Vysočině. Děkujeme vám za přízeň i v našem výročním dvacetiletí.
Internetové ceny poradenství zdarma.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.