Již 22 let jste tu s námi

LAMAX DRIVE C4 Autokamera s Full HD záznamem

Neohodnoceno
 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 7
 
Autokamera nabízí kvalitní reálné full HD záznamy, detekci pohybu, cyklické natáčení, displej o velikosti 2.4", LED přisvícení a volitelně i GPS modul.
Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 1 790 Kč
Ušetříte 491 Kč (–27 %)
Cena 1 074 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Značka LAMAX Electronics
Kategorie Autokamery TRUECAM, LAMAX
Záruka 2 roky
 
Spolehlivý společník na cestách i necestách
Ať už najezdíte desetitisíce kilometrů ročně nebo jedete jednou měsíčně do supermarketu, s autokamerou DRIVE C4 budete vždy připraveni. Na našich silnicích dochází k autonehodě zhruba každé 3 minuty. Ať už jezdíte sebevíc bezpečně, nemůžete vyloučit, že se nehoda stane i Vám. V takové situaci se hodí autokamera, která bezpečně identifikuje viníka nehody a poslouží jako důkazní materiál pro policii a pojišťovnu.
LAMAX-DRIVE-C4-composition
 
Klíčové vlastnosti
  • Reálné full HD
  • Úhel záběru 140°
  • Displej 2.4"
  • GPS (volitelně)
  • Detekce pohybu
  • LED přísvit
 

 

LAMAX-DRIVE-C4-bad_weather
Kvalitní záznamy za každého počasí
V případě nehody je důležité mít záznam dostatečně kvalitní, aby bylo možné jej použít jako důkaz. Autokamera LAMAX DRIVE C4 pořizuje a ukládá záznamy v nativním full HD a díky optice s dobrou světelností jsou dostatečně kvalitní i za zhoršené viditelnosti, například za deště nebo v noci.
 
Jednoduchá instalace a přívětivé ovládání
Aby mělo používání autokamery význam, je nutné ji využívat neustále. Složitá manipulace může každodenní použití velmi znepříjemnit a v konečném důsledku od pravidelného užívání i úplně odradit. DRIVE C4 jednoduše zacvaknete do držáku a připojíte k napájení. Ovládání kamery je velmi intuitivní a zjednodušují jej velká tlačítka.
LAMAX-DRIVE-C4-easy-operation
 LAMAX-DRIVE-C4-gps-modul
 
GPS volitelně v samostatném držáku
Náročnější uživatelé mohou využít možnost dokoupení GPS modulu za 290 Kč, který je součástí samostatného držáku. Díky speciálnímu přehrávači můžete nejen sledovat směr a trasu Vaší jízdy, ale i křivky G-senzoru, které zaznamenají každý Váš pohyb. To pomáhá určit viníka i u nepřehledných nehod, například při popojíždění v koloně nebo dokonale zmapovat trasu Vaší jízdy.
Displej s českým menu
Součástí kamery je i displej o uhlopříčce 2,4“, kterou je možné jediným stisknutím tlačítka vypnout. Kamera tak zaznamenává Vaši jízdu, aniž by Vás rozsvícený displej vyrušoval při řízení. Multijazyčné menu obsahuje mimo jiné i češtinu.
LAMAX-DRIVE-C3-cz-menu
 
sem
 

 

 LAMAX-DRIVE-C4-video-quality
Nastavení kvality videa
Díky funkci kvalita videa si můžete nastavit míru komprese jednotlivých záznamů. Tím se mění i jejich datová náročnost a tím pádem množství záznamů, které se na paměťovou kartu vejdou. Díky vyšší kompresi můžete nahrát až 8 hodin záznamů.
 
Časová smyčka
Autokamera během jízdy ukládá záznam na paměťovou kartu v sekvencích. Délku sekvence je možné libovolně nastavit. V případě, že paměťovou kartu zaplníte, kamera začne přemazávat nejstarší záznamy.
LAMAX-DRIVE-C4-time-loop
 LAMAX-DRIVE-C4-gsensor
 
G-senzor
G-senzor je jednou z nejdůležitějších částí autokamery. Během jízdy zaznamenává směr a v případě nárazu uzamkne aktuální záznam. Tím zamezí jeho případnému smazání.
Detekce pohybu
Detekce pohybu je užitečným pomocníkem, který hlídá Váš automobil za Vaší nepřítomnosti. Jakmile autokamera zaznamená jakýkoliv pohyb v záběru, automaticky spustí nahrávání a záznam zároveň uzamkne. V případě nehody při parkování nebo při poničení vandaly máte důkaz pro policii i pojišťovnu.
LAMAX-DRIVE-C4-motion_detection
LAMAX-DRIVE-C4-one-touch
Ovládání jedním tlačítkem
K nejdůležitějším funkcím autokamery jsou přiřazena jednotlivá tlačítka. Stisknutím jediného tlačítka tak vypnete obrazovku, přisvítíte si LED diodou, uzamknete záznam nebo spustíte detekci pohybu.
LED přísvit
Natáčení za podmínek se zhoršenou viditelností umožní LED dioda. Zdokumentování nehody tak nezabrání ani tma nebo šero.
LAMAX-DRIVE-C3-LED-light
 
 
  
Technické parametry LAMAX DRIVE C4
Displej
2,4" HD LCD
Zorný úhel snímání
140 stupňů
Rozlišení videa
FHD 1920 × 1080 (30 fps), HD 1280 ×720 (30 fps)
Video formát
AVI
Rozlišení fotografie
až 12 Mpx
Foto formát
JPG
Typ paměti
Micro SDHC až 32 GB
USB slot
USB
Frekvence
50/60 Hz
TV výstup
NTSC/PAL
Systémové požadavky
MS Windows, iOS

 

Balení obsahuje:
Kamera LAMAX DRIVE C4
Napájecí USB kabel
Datový USB kabel
Držák na kameru
Uživatelský manuál

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.