Adaptér z volantu pro Opel Vivaro/ Nissan Primastar 2011-2013

Adaptér slouží pro využití originálního dálkového ovládání na volantu k ovládání dodatečně namontovaného autorádia s ISO konektorem do vozů Opel/Nissan s OEM autorádiem TUNER LIST s Mini ISO konektorem a ovládáním na volantu. Adaptér podporuje i tlačítka na volantu pro ovládání handsfree sady u auto...

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: ST-52SVX005
1 996 Kč 1 650 Kč bez DPH
Adaptér z volantu pro Opel Vivaro/ Nissan Primastar 2011-2013
25 let na trhu
26 let na trhu
poradíme vám s výběrem
Montáž ZDARMA
Montáž ZDARMA
k Thule produktům a dětským autosedačkám

Adaptér slouží pro využití originálního dálkového ovládání na volantu k ovládání dodatečně namontovaného autorádia s ISO konektorem do vozů Opel/Nissan s OEM autorádiem TUNER LIST s Mini ISO konektorem a ovládáním na volantu. Adaptér podporuje i tlačítka na volantu pro ovládání handsfree sady u autorádií, které tuto funkci umožňují (Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer a Zenec). Zároveň z Can-Bus sběrnice adaptér vyvede analogové signály: zapalování, osvětlení, zpátečka, ruční brzda a rychlostní signál.

 

K adaptéru musíte objednat kabel 52kab podle typu montovaného autorádia (Blaupunkt, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Alpine, Philips, Zenec, LG, Parrot Asteroid a čínská autorádia s možností ovládání z volantu).

 

Podrobná kompatibilita

• Opel Vivaro pouze modely roku výroby od 2011 do 2013

• Nissan Primastar (X83) pouze modely roku výroby od 2011 do 2014

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovládání z volantu
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: