Střešní boxy

Střešní box na auto často nazýván rakev na auto. Slouží ke zvětšení zavazadlového prostoru vašeho automobilu. Odvezete v něm věci na dovolenou u moře v přírodě, lyže a lyžařskou výstroj a různá zavazadla. Velký výběr střešních boxů od firem THULE, HAKRYAKIMA. Různé velikosti.

K boxu na auto je dobré zakoupit vhodnou ochrannou plachtu na box pro uskladnění, držák pro skladování boxu na auto, vnitřních držáků lyží do střešního boxu, zavazadel pro organizaci převážených věcí. Vše najdete v kategorii "Příslušenství k střešním boxům"Pro upevnění střešního boxu na automobil je nutné mít namontovaný střešní nosič. Pro výběr správného střešního nosiče na střechu (příčníků) - použijte konfigurátor střešních nosičů THULE. Případně se obraťte na nás pomocí chatu (vlevo dole) telefonicky nebo emailem a rádi vám pomůžeme s výběrem správného nosiče na střechu dle vašich požadavků.

Stránka 1 z 4 - 70 položek celkem
th gp 4p s tit
Akce
5 690 Kč
6 100 Kč
800603
SPACE PRO
880 Kč
HV1301
RB samotné RB 1
1 990 Kč
HV0899
Nahoru
Další produkty

Jedete kamkoli na cesty - dovolená u moře, lyžovat, rybařit nebo potřebujete převézt náklad? Střešní boxy vám poskytnou dokonalou ochranu, bezpečí, prostor a můžete do nich uložit vše potřebné – od vybavení pro pobyt v přírodě až po zavazadla a věci každodenního života. Navštivte náš obchod kamennou prodejnu nebo e-shop přijďte se za námi poradit, zatelefonujte, e-mailujte co vám vyhovuje nejlépe. Poradíme vám i s výběrem vhodných příčníků pro vaše auto. Příčníky potřebujete k upevnění střešního boxu. Autodoplňky JAMAR prodejce THULE, NORTHLINE, HAKR, na Vysočině Jihlava