Střešní boxy

Střešní box na auto často nazýván rakev na auto. Slouží ke zvětšení zavazadlového prostoru vašeho automobilu. Odvezete v něm věci na dovolenou u moře v přírodě, lyže a lyžařskou výstroj a různá zavazadla. Velký výběr střešních boxů od firem THULE, HAKRYAKIMA. Různé velikosti.

K boxu na auto je dobré zakoupit vhodnou ochrannou plachtu na box pro uskladnění, držák pro skladování boxu na auto, vnitřních držáků lyží do střešního boxu, zavazadel pro organizaci převážených věcí. Vše najdete v kategorii "Příslušenství k střešním boxům"Pro upevnění střešního boxu na automobil je nutné mít namontovaný střešní nosič. Pro výběr správného střešního nosiče na střechu (příčníků) - použijte konfigurátor střešních nosičů THULE. Případně se obraťte na nás pomocí chatu (vlevo dole) telefonicky nebo emailem a rádi vám pomůžeme s výběrem správného nosiče na střechu dle vašich požadavků.

Stránka 1 z 4 - 55 položek celkem
RB samotné RB 1
1 990 Kč
HV0899
box light 1 695100
th gp 4p s 07
1 590 Kč
800202
Thule Motion 3 XL  střešní box lesklá černá 639800
th trail loadnet 02 824900
th trail loadnet 02 823900
Nahoru
Další produkty

Jedete kamkoli na cesty - dovolená u moře, lyžovat, rybařit nebo potřebujete převézt náklad? Střešní boxy vám poskytnou dokonalou ochranu, bezpečí, prostor a můžete do nich uložit vše potřebné – od vybavení pro pobyt v přírodě až po zavazadla a věci každodenního života. Navštivte náš obchod kamennou prodejnu nebo e-shop přijďte se za námi poradit, zatelefonujte, e-mailujte co vám vyhovuje nejlépe. Poradíme vám i s výběrem vhodných příčníků pro vaše auto. Příčníky potřebujete k upevnění střešního boxu. Autodoplňky JAMAR prodejce THULE, NORTHLINE, HAKR, na Vysočině Jihlava