Jihlava fandí svým a my jsme hrdí, že jedním z nich je právě Patrik

Máme radost, že můžeme oznámit začátek nové spolupráce s jihlavským rodákem a českým volejbalovým reprezentantem Patrikem Indrou.

Patrik se stává ambasadorem značky THULE ve spolupráci s JAMAR, autorizovaným partnerem THULE v Jihlavě. O to větší radost máme z toho, že spolupráce vznikla právě s člověkem, který má k Jihlavě blízko a i přes své sportovní úspěchy nezapomíná na místo, odkud pochází.

Spojuje nás aktivní život, rodina a Jihlava

THULE není jen o sportu. Je to značka pro všechny, kteří chtějí být v pohybu — s rodinou, na cestách, při sportu i v běžném životě.

Proto jsme spolupráci s Patrikem začali tím nejcennějším: rodinou. Patrik bude se svou rodinou využívat kočárek Thule Urban Glide 3 v elegantní barvě Dark Slate včetně praktického příslušenství.

Právě tento model patří mezi oblíbené kočárky pro aktivní rodiče, kteří chtějí pohodlný kočárek do města, na procházky i do lehčího terénu.

Věříme skutečným zkušenostem

Nejlepší reklamou pro nás nejsou jen hezké fotografie. Jsou to reálné zkušenosti lidí, kteří produkty opravdu používají.

A právě o ty se s vámi bude Patrik postupně dělit — ať už na cestách, při sportu nebo v každodenním rodinném životě.

Těšíme se, že díky této spolupráci ukážeme produkty THULE v běžných situacích tak, jak dávají největší smysl: při pohybu, cestování a společném čase s rodinou.

Jihlava fandí svým

JAMAR je e-shop a kamenná prodejna v Jihlavě s dlouholetou tradicí. Se značkou THULE pracujeme už řadu let a zákazníkům pomáháme nejen s výběrem, ale také s praktickým používáním produktů.

Jsme rádi, že můžeme spojit kvalitní značku, aktivní životní styl a člověka, který má k Jihlavě opravdový vztah.

Patrikovi děkujeme za důvěru a těšíme se na společnou cestu.

Jihlava fandí svým. A my jsme hrdí, že jedním z nich je právě Patrik Indra.

Patrik Indra a spolupráce JAMAR THULE