vybíráte mezi kočárkem THULE URBAN GLIDE a TFK MONO? Jaký zvolit právě pro vás?

Dobrý den, 

již vybíráte kočárek dlouho, nebo teprve se začínáte poohlížet po nějakém, který vám nejvíce vyhovuje?

V tomto článku vás provedu již v tom okamžiku, kdy máte jasno alespoň v tom, jak si představujete život s příchodem miminka na svět. 

Pokud chcete pokračovat, nebo začít s více aktivním životem, nebo minimálně trávit co nejvíce času s miminkem nebo dítětem venku, tak vás vítám v klubu. Misí firmy JAMAR je zaměření právě na AKTIVNĚ S DĚTMI, nebo mohli bychom říci, v souladu s dětmi. Je to našim srdcím nejblíže a takové rodiče u nás v prodejnách upřímně nejraději vidíme. 

V podstatě na našich prodejnách vybíráme z těchto dvou kočárků. 

Kočárek Tfk je programově vyroben, konstruován a neustále vylepšován přímo pro outdoor a sport. Filosofií firmy Trends for Kids, zkráceně Tfk je zachování životního standartu rodin a jejich koníčků i po narození miminka. Aby rodinám umožnili co nejkomfortnější a nejbezpečnější pohyb v přírodě s velkým ohledem na miminko i rodiče. Tedy máte li rádi hory, výlety, stezky, pohyb, dlouhé procházky, ale i jízdu na longboardovém prkně nebo přidat dalšího prcka ke kočárku v plném komfortu. 

Takto komfortní pocit z jízdy zažijete s málokterým kočárkem. Můžete krásně a měkce houpat miminko, a to díky naprosto dokonalému podvozku. široká kožená rukojeť kočárku je velmi příjemná, jemné polohování, nastavení rukojeti, ale i kvalita certifikovaných materiálů vás nenechá na pochybách, jak má kvalitní kočárek do přírody vypadat. Další věcí, která je nepřehlédnutelná je na první pohled konfortní sezení u sportovní verze kočárku TFK MONO. A další skvělý nadstandart polohování nožiček, ale také polohování dle výšky dítěte a to jak vrchní vyměkčená část tvarovaná přímo pro hlavičku dítěte, tak i nožiček. 

Každým detailem nás firma Tfk přesvědčí, že je to kočárek vymyšlen pro děti ne pro design

Firma se neomezuje ale jen na chůzi, vymyslela velmi populární MAMABOARD, longboardové prkno, s nosností 80 kg. Kdy si můžete užít i nevšední jízdu s kočárkem. a spoustu ostatního příslušenství, které řeší opravdové detaily a komfort tak, aby jste nepotřebovali mnoho zbytečných věcí, když vše můžete mít s jedním kočárkem, např. hluboká korba se může proměnit v postýlku nebo sporták do 36 měsíců.Procházky s tímto kořárkem je prostě zážitek pro rodiče i dítě. 

Kočárek THULE URBAN GLIDE2 je velmi oblíbený pro snadné ovládání jednou rukou. Je to opravdový zážitek. Chová se skvěle ve městě na kostkách, chodnících s obrubníky, snadno překonáváte překážky. V přírodě do terénu je to skvělý parťák. Můžete s ním běhat, jezdit na in-line nebo chodit na dlouhé procházky. Vyzdvihla bych lehkost a snadnou manipulaci. Není nijak těžký, snadno ho naložíte do kufru auta. Je určen zejména pro aktivní způsob života rodin. Ke kočárku je vyvinuto nesmírně bohaté příslušenství a to i od jiných firem, aby život s tímto kočárkem byl ještě komfortnější. 

 Small-Thule_Urban_Glide_2_LS_Details_Majolica_Blue_10101943AA78321C-12B2-4799-985F-808BF94C3EE732FDD14A-20D2-43A9-93E1-F74D8E572734