Connects2 - ovládání USB zařízení OEM rádiem Nissan/AUX vstup

Adaptér pro připojení USB Flash paměti a SD karty k OEM autorádiím a navigacím ve vozech Nissan s autorádiem Blaupunkt a 12-ti pinovým konektorem.   Adaptér umožňuje výběr a přehrávání hudebních souborů uložených v přenosné paměti prostřednictvím OEM autorádia. USB zařízení nebo SD karta se po...

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: ST-55USBNS001
598 Kč 494 Kč bez DPH
Connects2 - ovládání USB zařízení OEM rádiem Nissan/AUX vstup
25 let na trhu
25 let na trhu
poradíme vám s výběrem
Montáž ZDARMA
Montáž ZDARMA
k Thule produktům a dětským autosedačkám

Adaptér pro připojení USB Flash paměti a SD karty k OEM autorádiím a navigacím ve vozech Nissan s autorádiem Blaupunkt a 12-ti pinovým konektorem.

 

Adaptér umožňuje výběr a přehrávání hudebních souborů uložených v přenosné paměti prostřednictvím OEM autorádia. USB zařízení nebo SD karta se po připojení ovládá jako běžný CD měnič a umožňuje pohyb jak po adresářích USB zařízení, tak po jednotlivých skladbách. Podporuje jakékoliv mass storage USB zařízení se soubory formátu MP3/WMA. Adaptér je zároveň vybaven miniUSB konektorem, který lze využít k připojení dalšího zvukového zařízení (propojovací kabel miniUSB - 3,5 mm Jack je přiložen) nebo Bluetooth HF sady HFLink. Přenosná Flash paměť není součástí dodávky.

 

Adaptér je ideální alternativou místo originálního CD měniče! Adaptér nelze použít se současně instalovaným originálním CD měničem.

 

Podrobná kompatibilita

Nissan Primera  2000 2006 Blaupunkt OEM Radio OEM Specific

Nissan Tiida  2000 2006 Blaupunkt OEM Radio OEM Specific

Vhodné pro vozy:

  • Nissan Almera 01/2000-11/2006 (II)
  • Nissan Primera
  • Nissan Tiida

Doplňkové parametry

Kategorie: USB adaptéry Connects2
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: