LAMAX DRIVE C3 Autokamera s Full HD záznamem

Šikovný pomocník na cestách za skvělou cenu
Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: DRIVEC35
1 190 Kč 983 Kč bez DPH
LAMAX DRIVE C3 Autokamera s Full HD záznamem
25 let na trhu
26 let na trhu
poradíme vám s výběrem
Montáž ZDARMA
Montáž ZDARMA
k Thule produktům a dětským autosedačkám
Přestože jsou automobily stále „chytřejší“ a bezpečnější, sankce za přestupky i počet policistů neustále rostou a počet nehod neklesá. Vlastně spíše naopak. Celkové škody jdou do miliard korun ročně. Stejně tak roste počet nehod, u kterých je viník neznámý nebo je situace sporná. Kamera LAMAX DRIVE C3 Vám takové situace pomůže vyřešit. Natáčí ve vysokém rozlišení, samozřejmostí je G-senzor nebo funkce parkovacího režimu či detekce pohybu. Dobrá světelnost objektivu a přísvit pomocí LED diody umožňují i kvalitní noční natáčení. A to nejlepší na konec. Kamera do auta LAMAX DRIVE C3 je za skvělou cenu.
01-LAMAX-DRIVE-C3-8594175350753-composition

 

 

 
 
02-LAMAX-DRIVE-C3--fullHD
Záznamy ve vysokém rozlišení Full HD
Autokamera LAMAX DRIVE C3 pořizuje a ukládá záznamy v interpolovaném Full HD. Díky tomu Vám neunikne žádný detail a v případě nehody budete mít dostatečný důkazní materiál pro policii i pojišťovnu.
 
 
Parkovací režim až den bez nabíjení
Již nemusíte mít strach nechat Vaše vozidlo zaparkované venku. Parkovací režim hlídá Vaše auto za Vás. Pomocí spojení s G-senzorem je schopen zaznamenat jakýkoliv náraz a okamžitě začne nahrávat. Díky úspornému módu je schopna autokamera LAMAX DRIVE C3 vydržet v parkovacím režimu až 24 hodin bez nabíjení. Většinu kamer je přitom nutné mít neustále připojené k napájení. Díky tomu, že se během nahrávání nerozsvítí displej, není pachatel varován a snižuje se tak riziko odcizení.
LAMAX-DRIVE-C3-parking-mode
 LAMAX-DRIVE-C3-easy-instalation

Jednoduchá instalace a ovládání

Jistě to znáte. Koupili jste si užitečného pomocníka, ale každodenní instalace či nastavování je nepraktické a nepohodlné. Po několika dnech používání jej uložíte do šuplíku a již ho nikdy nevytáhnete. DRIVE C3 disponuje dvěma praktickými držáky. Klasickým s přísavkou a nalepovacím s 3M samolepkou. Kameru do nich nacvaknete pouhými dvěma prsty. Ovládání je velmi jednoduché a intuitivní.

Detekce pohybu

Již jste se někdy vrátili z nákupu ke svému automobilu a zjistili, že Vám ho někdo při parkování naboural nebo ho vandalové poničili? S tím je teď konec. Detekce pohybu dokáže zaznamenat jakýkoliv pohyb v záběru kamery a pořídit záznam i v době Vaší nepřítomnosti.
LAMAX-DRIVE-C3-move-detection
LAMAX-DRIVE-C3-cz-menu 
Displej s českým menu
Součástí kamery je i 2,4“ displej s vysokým rozlišením. V něm nechybí ani kompletně české menu. Displej lze stiskem jednoho tlačítka vypnout, takže neodvádí pozornost během řízení.
LED přísvit
Natáčení za podmínek se zhoršenou viditelností umožní LED dioda. Zdokumentování nehody tak nezabrání ani tma nebo šero.
LAMAX-DRIVE-C3-LED-light
LAMAX-DRIVE-C3-g-senzor
G-senzor
G-senzor je dnes již nedílnou součástí autokamer. Zaznamenává směr Vaší jízdy a v případě nárazu okamžitě uzamkne záznam. Díky tomu máte důkazní materiál chráněný před přepsáním nebo vymazáním. Zároveň máte k dispozici i čas, kdy k nehodě došlo.
Ovládání jedním tlačítkem
Nejdůležitější funkce lze ovládat stiskem jediného tlačítka. Potřebujete si přisvítit LED diodou, zapnout či vypnout zvuk nebo parkovací režim nebo uzamknout soubor během nahrávání? Bez otravného procházení menu, jediným stiskem zapnete požadovanou funkci, aniž by ovládání odvádělo Vaši pozornost od řízení.
LAMAX-DRIVE-C3-easy-operation
LAMAX-DRIVE-C3-loop-record
Cyklické natáčení
Díky časové smyčce se Vám nahrávání nezastaví. Automaticky se totiž začnou přehrávat nejstarší záznamy a budou nahrazeny novými. Některé záznamy si ovšem můžete ponechat, stačí je uzamknout. Budou tak chráněné proti smazání.

 

 
Kvalitní noční režim
Díky optice s dobrou světelností je možné natáčet za zhoršených světelných podmínek a bez ztráty kvality videa.
LAMAX-DRIVE-C3-night-mode
LAMAX-DRIVE-C3-other_functions
Další užitečné funkce
LAMAX DRIVE C3 překvapí dalšími užitečnými funkcemi, které nejsou v autokamerách běžné. Sériové foto umožní na jedno stisknutí spouště vytvořit 5 fotografií. Získáte tak atraktivní snímky například objektu v pohybu nebo můžete vybírat ten nejpovedenější. Během nahrávání je možné vypnout displej a šetřit tak spotřebu energie. Systém automatického vypnutí pak zajistí, že se kamera po delším čase nečinnosti vypne sama.
   

Technické parametry LAMAX DRIVE C3

Displej
2,4" HD screen
Zorný úhel snímání
140 stupňů
Rozlišení videa
FHD 1920 × 1080 (30 fps), HD 1280 ×720 (30 fps), VGA (30 fps)
720 (30 fps), VGA (30 fps)
AVI
Rozlišení fotografie
až 12 Mpx
Foto formát
JPG
Typ paměti
Micro SDHC až 32 GB
Mikrofon/Repro
zabudované
Provozní vlhkost
10% - 50%
Provozní teplota
-10°C až 50°C
USB slot
USB 2.0
Napětí
5,5V 1A
5,5V 1A
Li-pol baterie
Systémové požadavky
Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8 / 10
 
Balení obsahuje
Kamera LAMAX DRIVE C3
Napájecí kabel
USB kabel
Držák na kameru s přísavkou
Nalepovací držák na kameru s 3M samolepkou
Manuál
 
 UPOZORNĚNÍ  - jedná se o reálné videa pořízené z výše uvedené kamery zdroj: LAMAX Electronics
denní záběry

noční záběry

Doplňkové parametry

Kategorie: Autodoplňky univerzální
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: