MAD Car seat covers

 

jamarmad_logo
Chcete zvýšit prestiž Vašeho vozu? 
Jsou již potahy ve vašem autě opotřebované? 
Zapomeňte na obyčejné potahy, které jsou univerzální pro většinu značek!
Nechte si vyrobit autopotahy sedaček přesně podle vašich snů. 

- Ručně šité na míru Vašeho vozu

- Vzhled, materiál a styl si určujete vy (i logo na sedačkách)

- Zařídíme kompletní montáž 

Měníme význam slova AUTOPOTAHY
Věříme v osobitost a tvůrčí svobodu. Užíváme si detaily a přesnost. Vyjadřujeme naše emoce a zanecháváme svůj jedinečný rukopis. Společně vytváříme autentické příběhy komfortu
Potahy individual design
individual_autodesign
Jak vypadají potahy v autě?
Na detailech záleží
Propracované střihy s digitální přesností a důsledné provedení se v naší prací snoubí s precizností. Víme, že kvalita ověřená časem, se skrývá v detailech. Ty vypovídají o přístupu a dělají z nás to, kým jsme.​

Krásné a bezpečné

airbag
Autopotahy individual jsou nejen krásné a kvalitní, ale i bezpečné. Potahy nesnižují úroveň funkčnosti airbagů a jiných bezpečnostních prvků ve voze. Na první pohled nepoznáte, že jde o autopotahy - zadní sedadla mají obšité isofixy a všechny možné úchyty a páčky.

Jak to celé funguje a jaká je cena?

Poptávka

Vyplňte nezávaznou poptávku na této stránce ODKAZ - konfigurátor a my Vás budeme kontaktovat. Během telefonátu si domluvíme termín schůzky.

Schůzka na prodejně

Přijedete k nám na pobočku JAMAR v PRAZE nebo JIHLAVĚ. Ideální bude, když přijedete vozidlem, na které chcete potahy vyrobit. Vyberte si ze široké nabídky materiálů, barev (eko kůže, Alcantara, klasická látka) a možností šití na reálných vzorcích. Potahy lze barevně kombinovat dle vašich představ. Máte i možnost nechat si všít logo značky automobilu, firmy nebo dle vašeho přání. Na prodejně také uvidíte konfiguraci potahů na monitoru a výslednou cenu.

nebo online

Konfiguraci je možné udělat i online z pohodlí vašeho domova. Je zapotřebí pouze vaše ochota postupovat dle našich instrukcí. Vzorky materiálů Vám můžeme zaslat po domluvě na vaši adresu. 

Dodání a montáž

Doba dodání je cca 5 až 7 týdnů. Po zhotovení potahů Vás budeme kontaktovat. Nabízíme vám možnost profesionální montáže, které probíhají buď na pobočkách v Praze a Jihlavě, případně lze montáž provést na jiném domluveném místě. S naší montáží máte zajištěnou záruku - pokud by při samovolné montáži došlo k poškození nebo roztržení potahů - nemusí být uznána reklamace.
Chci jedinečné potahy - zde si můžete provést předběžnou konfiguraci

Cena montáže

Přední dvě sedadla 1500,- 
 Komplet 5 sedadel 2500 - 3500,- (dle vozu) 
 VAN automobily (více než 5 míst pro sezení) 3000 - 4000,-

Záruka

Na potahy je záruka 3 roky a samozřejmostí je kvalitní pozáruční servis.

 

 

row-1-column-3fs Záleží jen na vaší fantazii, zda vymyslíte pro svoje auto naprosto dokonalé a jedinečné autopotahy nebo si necháte poradit v našich prodejnách v Praze nebo v Jihlavě od zkušených pracovníků. Provedeme vás fantastickými možnostmi dokonalých, skvěle padnoucích potahů, které naprosto změní váš dosavadní interiér vozu.
Možná jste praktičtí a přejete si pouze ochránit vaše originální autopotahy, proč ne – vše je možné a budete mile překvapeni možnostmi. mini1
airbag

-->

-->