Již 23 let jste tu s námi
Zákaznická podpora:info@auto-jamar.cz
Měna
CZK

Přidejte se k nám

Otevřená pozice:

Samostatná vedoucí dětského oddělení

Chceš být uznávanou osobností v dětských produktech na Vysočině, na kterou se ostatní maminky budou obracet s nadějí o dobrou radu při výběru všeho, co potřebuje miminko i nastávající maminka? Prošla jsi s děťátkem vším a natolik tě zvídavost o produkty v tomto oboru pohltila, že si dovedeš představit, že by si se tím mohla živit? Troufáš si podělit o zkušenosti s ostatními maminkami, které jsou ztraceny při výběru?

Z čeho budeš mít dobrý pocit?


Možnost ovlivnit výchovu dětí a radost z mateřství tisícům maminek. Můžeš zvýšit bezpečnost dětí na cestách. Máš možnost přímo ovlivnit vitalitu dětem v projektu Aktivně s dětmi. Můžeš být motivací pro maminky. Díky tvým radám budou spokojeni rodiče i děťátko. Díky trpělivému naslouchání vyčaruješ úsměvy na jejich tvářích. Lidé tě budou zdravit na ulici a děkovat za pomoc při výběru kočárku, vozíku za kolo či autosedačky.

inzerát na  pozici vedoucí dětského oddělení

Co tě u nás čeká?


Samostatné vedení, prodej a propagace dětského oddělení v prodejně Jamar. Hledání inspirace a nových trendů i na mezinárodních výstavách, budeme na tebe spoléhat v propagaci na sociálních médiích, dovést k dokonalosti sekci dětské produkty na www stránkách. Podělit se o zkušenosti na workshopech s ostatními maminkami a vtáhnout je do naší Jamárkovské rodiny.

Co by ti nemělo chybět?


Laskavost, trpělivost, nadšení, pečlivost a hodně energie a dobrá znalost práce na PC i sociálních médií. Hodně známých mezi maminkami. Máš nápady, kreativitu, umíš ovládat sociální média?

Co za to získáš?


Výsledky své práce uvidíš ihned. Rozhodně to nebude žádná nuda! Máš neomezené možnosti prosadit i něco zcela nového, co vymyslíš, rádi tě v tom podpoříme. Příležitost k realizaci, pokud ráda tvoříš. Při onemocnění dítěte máš možnost pracovat z domu.
Jak nám vše sdělíš?
Pokud máš jistotu, že tohle je ono, co v životě chceš, tak nám o tom napiš na info@auto-jamar.cz jak ideálně bys na to šla a co máš pro to, že to zvládneš. Pošli vše v příloze a připoj i svoji fotku se svojí ratolestí????