Potahy šité na míru

Měníme význam slova AUTOPOTAHY

Autopotahy nové generace

Autopotahy šité na míru jinak než je znáte. Díky přesnému střihu a kvalitním materiálům jsou ideální volbou pro motoristy, kteří chtějí ochránit a zachovat původní čalounění, nebo pro ty kteří chtějí změnit design svého interiéru. V obou případech jsou sedadla vždy chráněna materiály, se kterými se můžete setkat u těch nejluxusnějších automobilů, dodají nový vzhled a zvýší pohodlí Vašich sedadel. 

Detail a přesnost se skrývá v každé z našich kolekcí. Přesné autopotahy MAD jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí především ochránit stávající sedadla. Kolekce CLASSIC nabízí decentní naladění vzhledu spojené s každodenním pohodlím z textilních atestovaných materiálů splňujících nejpřísnější normy. Pro ty náročnější se zde nabízí kolekce LEATHERLOOK. Pro ty, kteří preferují komfort a jednoduchou údržbu. Produkty jsou vyrobeny ze speciální automobilové kůže v hladkém nebo perforovaném provedení, na dotek připomínající přírodní kůži. 

Pro ty nejnáročnější zde máme produkty z těch nejušlechtilejších materiálů. Kolekce INDIVIDUAL AUTO DESIGN 

  

Classic 

 

 

Každý kdo preferuje textilní materiály si zde přijde na své a bude mít z čeho vybírat. Tato kolekce přinese nový nádech pro interiér Vašeho vozu. Materiály, splňující nepřísnější normy se postarají o ochranu původního čalounění sedadel. 

Autotextil, ze kterého jsou potahy ušity se používá již v prvovýrobě při výrobě původního čalounění vozů. K dispozici široká nabídka vzorů a barev. 

Tato základní kolekce přináší přesné autopotahy, na první pohled nerozeznatelné od originálního čalounění. Konfigurace přesných autopotahů se skládá z výběru okrajového materiálu a vzoru, který je umístěn na středu sedací a opěradlové části. Nechybí ani pestrý výběr barev šití.

 

 

 

 

Classic

LeatherLook 

 

 

Vhodné pro ty, kteří chtějí ochránit textilní čalounění, nebo mají kožené čalounění ve špatném stavu. Autopotahy ze speciální automobilové kůže nabízejí několik odstínů barev a možnost perforovaného povrchu.

Autopotahy zvyšují pohodlí a prestiž Vašich sedadel. Snadná údržba a vysoká odolnost těchto potahů je jasnou volbou při přepravě domácích zvířat. Vhodné například i pro dopravce popřípadě taxi služby z důvodu jednoduché údržby a vysoké odolnosti.

Kolekce nabízí 3 možnosti naladění. Kožené potahy mohou být jednobarevné, dvoubarevné nebo je zde možnost kombinace kůže + textilu.

 

fotogalerie

 

 LeatherLook

Alcantara® 

 

 

V kombinaci s materiály LeatherLook nabízí tato kolekce materiál používaný při čalounění sedadel těch nejluxusnějších vozidel. Na dotek připomínající broušená kůže změní vzhled celého interiéru. Obyčejná látková sedadla se promění v exlusivní a pohodlné. Každého motoristu potěší pestrý vzorník, přesnost a luxusní vzhled autopotahů.

 

fotogalerie

 Alcantara

Individuální design

 

Individual

 

 

Kolekce nabízející nekonečné možnosti úprav. Zde máte možnost odlišit svůj interiér, mít jedinečné autopotahy. Náš Tým odborníků Vám pomůže s úpravou autopotahů dle možností střihu vašich sedadel. S Vaší pomocí odlišíme a upravíme interiér Vašeho vozu k nepoznání.

 

 

fotogalerie

 Individual

Exclusive 

 

 

Pocit luxusu a sportovní nádech dodává autopotahům 3D prošívání. Kterýkoli z nabízených materiálů je možné nechat prošít libovolnou barvou nitě, kde se může okrajové šití a 3D prošití barevně lišit.

 exclusive

Exclusive 2x2 

 

 

Pro ty, kteří upřednostňují design a mají smysl pro detail. Kolekce 2x2 nabídne individuální možnosti konfigurace. Perforovaná ALCANATARA® s prošitím 2x2 přinese do Vašeho interiéru pocit luxusu automobilů nejvyššíídy.

 exclusive 2x2

Exclusive 6x6 

 

 

Tato kolekce nabízí to nejlepší, včetně individuálního přístupu. Perforovaná Alcantara® a prošití ve stylu kobry královské, vyváří nezaměnitelný design. Interiér Vašeho vozu bude k nepoznání a skvělé materiály, splňující nejpřísnější normy Vám zaručí pocit luxusu a pohodlí.

 Cobra 6x6

VLASTNÍ VÝŠIVKA/LOGO: Zde nejsou limity. To jaké logo bude zdobit Vaše sedadla ať už za Vašimi zády nebo na hlavové opěrce, rozhodnete vy. Nabízíme obrovský výběr od názvů a znaků automobilových značek, konkrétních modelů, až po loga fotbalových a jiných sportovních týmů, názvů firem nebo dokonce domácích mazlíků. Pokud máte svou představu, uděláme návrh loga podle Vámi dodané fotografie.

 

  

Fotogalerie a videa z našich realizací

 

 Chci jedinečné potahy - zde si můžete vytvořit předběžnou konfiguraci

Konfigurátor přesné autopotahy
Jak to funguje? Jednoduše. Vyplňte pouze poptávkový formulář a my vše zařídíme.

 

Konzultace
Máte na nás jakýkoli dotaz? Rádi vám poradíme a doporučíme ideální řešení.
Kontaktovat
telefon: +420 776 421 188
+420 725 443 888
email: krudu@auto-jamar.cz
info@auto-jamar.cz
2Montáž
Nejste si jisti, zda zvládnete montáž? Žádný problém. O vše se postaráme.
Orientační cena montáže (dle složitosti tvaru a konstrukce sedadel)
Přední dvě sedadla 1500,- 
Komplet 5 sedadel 2500 - 3500,- (dle vozu) 
VAN automobily (více než 5 míst pro sezení) 3000 - 4000,-
Na potahy je záruka 3 roky a samozřejmostí je kvalitní pozáruční servis.
Vzorky materiálu si můžete prohlédnout u nás na prodejně, dále Vám pomůžeme s výběrem, zprostředkujeme objednávku a potažení u odborníků s dlouholetou praxí.

 

Autopotahy LEATHER LOOK

VOLVO V90

 

 

 

 

 

Autopotahy INDIVIDUAL

ŠKODA SCALA

 

 

Autopotahy ALCANTARA

AUDI A6 AVANT r. v. 2007

 

MAZDA CX5

 

 

 

 

1 položek celkem
ALCANTARA® 0001
ALCANTARA® 0001
na objednání
od 5 425 Kč
ALC000101