Nosiče kol WHISPBAR

Nosič kol na auto. Slouží k přepravě vašich jízdních kol. Jízdní kola můžete přepravovat na střeše automobilu nosiče kol na střechu (Pro upevnění střešního nosiče kol na automobil je nutné mít namontovaný střešní nosič. Pro výběr správného střešního nosiče na střechu (příčníků) - použijte konfigurátor střešních nosičů THULE.), na tažném zařízení, a na zadních dveřích. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat pomocí chatu (vlevo dole) telefonicky nebo emailem rádi vám pomůžeme s výběrem správného nosiče na střechu dle vašich požadavků.

Jezdíte rádi na kole závodně, na výlety, a potřebujete přepravit dvoukolové miláčky? V tom případě se určitě obraťte na nás. Zkonzultujeme s vámi vaše požadavky a následně vám nabídneme takový nosič, aby splnil veškeré vaše požadavky, byl bezpečný a samozřejmě praktický. Poradíme Vám s výběrem nosiče, můžete si jej přijet vyzkoušet. Jako autorizovaní prodejci vám zabezpečíme vše co je spojeno s nákupem a používáním nosičů kol.

Máme pro vás výběr z bohatého sortimentu a různých výrobců. Střešní nosiče kol,nosiče kol na tažné zařízení,nosiče na páte dveře značky THULE, HAKR, Whispbar, BuzzRack, Wjenzek, Atera v Autodoplňky JAMAR Jihlava na Vysočině

To vše najdete v autodoplňky JAMAR Jihlava na Vysočině za INTERNETOVÉ CENY!