Kočárky TFK

Vítejte v báječném světě maximálně komfortních kočárků TFK určených pro oudoor a sportovní vyžití. Kotoučové brzdy pro nejvyšší bezpečnost, speciální korbička, kterou změníte na sporťák, kočárky jsou v základním menu rozdělené na bezdušové i nafukovací kola, pro 2 děti nebo i 3 děti, a na naprosto nepřekonatelné příslušenství.

Tento kočárek TFK se slučuje s misí JAMAR

Stránka 1 z 6 - 105 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Kočárky TFK

Na žebříčku hodnot firmy JAMAR je tento kočárek na významném místě. Spojuje rodinu, je komfortní pro vaše dítě ale také pro vás. My udělujeme těmto kočárkům s naprosto úžasným příslušenstvým, které myslí opravdu na rodiče i děti jedničku s mnoha ****

Na změnu v dosavadním způsobu života s příchodem miminka na svět reaguje firma Trends for Kids (TFK) neustálým vylepšováním kočárků tak, aby se dosavadní zájmy rodiny a jejich koníčky spojovaly ať už aktivním či pasivním odpočinkem. Přes 20 let firma TFK pracuje na tom, aby rodiče mohli svůj čas strávit lépe s miminkem a neztráceli přitom svůj navyklý způsob života. Kočárky jsou zejména pro outdoorové a sportovní využití. Kočárek je určen rodičům, kteří neradi dělají kompromis.

Značka TFK vznikla v roce 1997 s myšlenkou, že rodiče by neměli opomíjet své děti při svých sportovních aktivitách. Od té doby se TFK rychle rozvinulo jako značka, která stojí za mnoha inovacemi, které oslovují každý okamžik aktivního životního stylu. Tříkolkové kočárky TFK jsou tak velmi oblíbené jak mezi odbornou veřejností, tak mezi rodiči.