Thule Velospace XT 939

Značka: Thule
Thule Velospace XT 939 je kompaktní nosič na tažné zařízení, který vám umožní přepravovat až 3 jízdní kola s nosností do 60 kg. Montáž a demontáž jsou velmi snadné a rychlé, takže můžete být během několika minut na cestě.
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
6.3.2024
Možnosti doručení
Kód: 939000
16 980 Kč 14 033 Kč bez DPH
Thule Velospace XT 939
Značka: Thule
25 let na trhu
25 let na trhu
poradíme vám s výběrem
Montáž ZDARMA
Montáž ZDARMA
ke všem produktům

Pohodlné cestování

Nosiče kol Thule VeloSpace XT 939 dokážou přepravovat velká a těžká kola. Jsou výjimečné pro svou všestrannost. Dokáží přepravit například – elektrokola, fatbiky, sjezdová horská kola, ale i městská a dětská kola. Nosič kol Thule dále dobře poslouží s doplněním o box Thule Backspace XT pro přepravu například multifunkčních vozíků Thule Chariot a dalších různých nákladů.
Montáž nosiče na automobil vyžaduje minimální úsilí. Jakmile nasadíte nosič na tažné zařízení, nosič se stabilizuje pak jej nastavíte do správné polohy a sklopíte uzamykatelnou zajišťovací páku.
Vysoká přepravní kapacita nosiče umožňuje také přepravu elektrokol a těžkých horských kol.
th_velospace_xt_3b-16
Aby byla dosažena všestrannost těchto nosičů (přeprava kol bez ohledu na typ a možnost přepravy nákladu) mají nosiče vysokou nosnost (60 kg), velkou vzdálenost mezi koly (19 cm), prodloužené hliníkové žlábky a ohebné přezky s prodlouženými upínacími řemínky na upevnění kol (až 4,7“ ocení majitelé fatbikových kol).Extra široké žlábky pro pláště kol umožňují přepravu velkých kol s rozvorem až 1 300 mm.
 th_vs_xt_adapter_05
Přidáním adaptéru Thule VeloSpace XT lze zvýšit kapacitu na 4 jízdní kola. 
Extra široké žlábky pro pláště kol umožňují přepravu velkých kol s rozvorem až 1 300 mm.
Nastavitelné podtlakové přezky s extra dlouhými popruhy pro ráfky umožňují snadné upevnění kol se širokými pneumatikami (až 4.7palcovými).
th_velospace_xt_3b-18
th_velospace_xt_3b-19
Snadné upevnění kol díky odnímatelným držákům rámu vybaveným růžicí s omezovačem momentu utažení Thule AcuTight, který cvakne, jakmile je kolo optimálně upevněno.
Montáž nosiče kol na automobil vyžaduje minimální úsilí. Jakmile nasadíte nosič na tažné zařízení, nosič se stabilizuje. Díky stabilitě nezajištěné přípojky na tažném zařízení je snadná montáž i nastavení nosiče kol před uzavřením zajišťovací páky.
th_velospace_xt_3b-21
th_velospacext_939_05
Důmyslný systém sklápění ovládaný nožním pedálem umožňuje snadný přístup do zavazadlového prostoru i tehdy, jsou-li připevněna kola.
Kola lze uzamknout k cyklistickému nosiči a cyklistický nosič lze uzamknout k tažnému zařízení (zámky jsou součástí balení).
V kombinaci s boxem Thule BackSpace XT umožňuje vytvoření snadno přístupného univerzálního nosiče pro rozšíření úložného prostoru vozidla o 300 l.
th_velospacext_939_06
Pomocí pohodlného přepravního kolečka Thule přepravní kolečko 9173 snadno přepravíte nosič kol k autu nasadíte na tažné zařízení a naopak.
Pokud vlastníte offroad s rezervním kolem umístěným na venkovní straně je vhodný pro montáž nosičů kol adaptér Thule VeloSpace XT 3 Spare Wheel Adapter. Adaptér nelze použít na jiný nosič kol, lze použít výhradně na Thule VeloSpace XT3. nahrazuje rám kola a snižuje zároveň kapacitu nosiče kol o jedno jízdní kolo.

Jsme pro Vás ten pravý partner Thule

Jako jediný oficiální partner značky Thule na Vysočině, Vám můžeme nabídnout široký výběr kvalitních produktů pro Vaše cesty a dobrodružství. Snažíme se být Vaším spolehlivým průvodcem při výběru nejlepších řešení pro dopravu Vašich sportovních potřeb, cestování nebo pro Vaše volnočasové aktivity. V naší nabídce najdete nosiče kol, střešní boxy, střešní nosiče, dětské kočárky Thule a mnoho dalšího, co Vám usnadní a zpříjemní cestování. Pokud máte otázky ohledně produktů Thule, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a poradenstvím.
 
Technické údaje
 
Maximální počet kol
3 (4)
Nosnost
60 kg
Maximální hmotnost kola
30 kg
Rozměry
135 x 73 x 79 cm
Rozměry složeného nosiče
135 x 73 x 31 cm
Hmotnost
20.6 kg
Vhodný pro rozměry rámu
22–80 mm
Odnímatelné držáky rámů kol
Rozestup mezi kolami
19 cm
Kompatibilní s karbonovým rámem
 Je nutný adaptér: Thule Carbon Frame Protector
Montáž kola na nastavitelné držáky
Pump buckles
Funkce sklápění (s kolami)
Vhodný pro vozy s vně umístěnou rezervní pneumatikou
 Je nutný adaptér: Thule VeloSpace XT 3-Bike Spare Wheel Adapter
Zadní světla
Napájecí konektor
13-pin
Kompatibilní se systémem jednoho klíče
Uzamknutí kola k nosiči
Uzamčení nosiče k vozidlu
Číslo modelu
TH939

City Crash logo

Thule_VeloSpace_XT_LS  

Záruka
ThuleGuarantee
Záměrem společnosti Thule je poskytovat mimořádné produkty, u kterých je testována kvalita a na které se vztahuje záruka na vady materiálu a zpracování. Prodloužení záruky o tři roky je možné po registraci produktu na webu Thule.com - Extended Warranty
Zobrazit podrobnosti záruky

Doplňkové parametry

Kategorie: Nosiče kol na tažné zařízení
Záruka: 2 roky + 3 roky po registraci produktu

Thule BackSpace XT

Thule BackSpace XT 4th Bike Arm

Thule Carbon Frame Protector

Thule Loading Ramp XT

Thule Transport Wheel

Thule VeloSpace XT 3

Thule VeloSpace XT Bike Adapter

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty