WHISPBAR S53 - nosiče mezi podélníky

Značka: WHISPBAR

Nejtišší střešní nosiče na světě! Tento model se umísťuje mezi podélníky, a proto téměř vůbec nezvyšuje výšku auta. Vhodné zejména pro ty, kdo se nevejdou do garáže s boxem na střeše. Excelentní design.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: 249
6 290 Kč 5 198 Kč bez DPH
WHISPBAR S53 - nosiče mezi podélníky
Značka: WHISPBAR
25 let na trhu
26 let na trhu
poradíme vám s výběrem
Montáž ZDARMA
Montáž ZDARMA
k Thule produktům a dětským autosedačkám

Nosiče Whispbar:

Střešní nosiče s technologií redukce hluku Whispbar™ jsou ve tvaru křídla,  čímž se sníží aerodynamický odpor na minimum a to znamená při jízdě téměř úplnou nehlučnost nosičů při jakékoliv rychlosti auta. Porovnávací testy ve větrném tunelu prokázaly hlučnost nižší až o 70%(!) oproti jiným nosičům.

Porovnávací graf odporu vzduchu:

Kromě tvaru nosiče má na odstranění hlučnosti podíl rovněž zakrytí T-drážky z její vnitřní strany. Při montáži příslušenství ji nevyndáváte, pouze prstem zatlačíte dolů. Drážka tak zůstává zakrytá po celou dobu a po celé délce bez ohledu na to, zda na nosičích máte namontované nějaké příslušenství nebo ne. Zaručeně také krycí gumu neztratíte ani nezapomenete. Jízda s odkrytou drážkou totiž způsobuje nepříjemné pískání.

Nosiče nabízíme ve stříbrné i černé barvěČerné nosiče mají exkluzivní povrchovou úpravu odolnou vůči oděru. Příplatek za černé nosiče je 280 Kč.

Specifikace modelu Whispbar S53:

  • nehlučný

  • téměř nulový vliv na spotřebu auta

  • standardně zamykatelný

  • jednoduché uchycení na auto

  • model mezi podélníky

  • rychloupínací T-drážka s vnitřním krytím

  • délka nosičů 1x 790mm + 1x 850mm

  • šířka nosičů: 85mm

  • záruka 3 roky

Tento model se umístí mezi podélníky a tak téměř vůbec nezvyšuje výšku auta. Nejen že po estetické stránce vypadají výborně, ale pro mnoho řidičů jsou řešením v případě, kdy se nemohou autem dostat do garáže bez toho, aby museli sundávat střešní box. Přičemž jim chybí pouze několik centimetrů…

Protože podélníky jsou u různých aut různě vysoké, při výběru těchto nosičů si ověřte, zda prostor mezi nosiči a střechou bude dostačující pro montáž nadstaveb a příslušenství.

Tyto nosiče nepotřebují montážní kit.

 Ilustrační video:

Doplňkové parametry

Kategorie: Střešní nosiče YAKIMA
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: