Již 23 let jste tu s námi

WHISPBAR S54 - mezi podélníky

Kód: 268
Značka: WHISPBAR
5 990 Kč 4 950 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
6.12.2021

Umísťují se mezi podélníky, téměř vůbec nezvyšují výšku auta. Excelentní design.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nosiče Whispbar:

Střešní nosiče s technologií redukce hluku Whispbar™ jsou ve tvaru křídla,  čímž se sníží aerodynamický odpor na minimum a to znamená při jízdě téměř úplnou nehlučnost nosičů při jakékoliv rychlosti auta. Porovnávací testy ve větrném tunelu prokázaly hlučnost nižší až o 70%(!) oproti jiným nosičům.

Porovnávací graf odporu vzduchu:

Kromě tvaru nosiče má na odstranění hlučnosti podíl rovněž zakrytí T-drážky z její vnitřní strany. Při montáži příslušenství ji nevyndáváte, pouze prstem zatlačíte dolů. Drážka tak zůstává zakrytá po celou dobu a po celé délce bez ohledu na to, zda na nosičích máte namontované nějaké příslušenství nebo ne. Zaručeně také krycí gumu neztratíte ani nezapomenete. Jízda s odkrytou drážkou totiž způsobuje nepříjemné pískání.

Nosiče nabízíme ve stříbrné i černé barvěČerné nosiče mají exkluzivní povrchovou úpravu odolnou vůči oděru. Příplatek za černé nosiče je 280 Kč.

Specifikace modelu Whispbar S54:

  • nehlučný
  • téměř nulový vliv na spotřebu auta
  • standardně zamykatelný
  • jednoduché uchycení na auto
  • model mezi podélníky
  • rychloupínací T-drážka s vnitřním krytím
  • délka nosičů 1x 850mm + 1x 910mm
  • šířka nosičů: 85mm

Tento model se umístí mezi podélníky a tak téměř vůbec nezvyšuje výšku auta. Nejen že po estetické stránce vypadají výborně, ale pro mnoho řidičů jsou řešením v případě, kdy se nemohou autem dostat do garáže bez toho, aby museli sundávat střešní box. Přičemž jim chybí pouze několik centimetrů…

Protože podélníky jsou u různých aut různě vysoké, při výběru těchto nosičů si ověřte, zda prostor mezi nosiči a střechou bude dostačující pro montáž nadstaveb a příslušenství.

Tyto nosiče nepotřebují montážní kit.

 Ilustrační video:

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompletní střešní nosiče
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: