Mono2 stroller air chamber whell

Extra velká ergonomická sportovní sedačka kočárku TFK Mono2 s prodyšným materiálem přináší nejvyšší pohodlí i na dlouhých vzdálenostech. Díky plynule nastavitelnému opěradlu a polohovatelné opěrce nohou můžete vytvořit obrovskou plochu na ležení. Prodloužitelná stříška pak poskytuje optimální ochranu i při nízkém položení slunce na obloze. Kočárek TFK Mono2 je výsledkem pečlivého výzkumu a mnohaletých zkušeností, které rodiče sami pro sebe navrhli. THK používá pouze testované a certifikované materiály a všechny modely podrobuje rozsáhlým testům organizace TÜV.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Kočárek Mono2 stroller air chamber whell

Sportovní kočárek TFK Mono2 s koly s vnitřní vzduchovou komorou nabízí širokou škálu vlastností a funkcí, které zajišťují maximální komfort a praktičnost pro vás a vaše dítě.

Tento kočárek je vybaven výškově nastavitelnou rukojetí z ECO kůže, která poskytuje příjemný pocit a zároveň je šetrná k životnímu prostředí. Velká rozšiřitelná stříška poskytuje spolehlivou ochranu před slunečními paprsky a nepříznivými povětrnostními podmínkami.

Impregnované látky použité na kočárku zajišťují odolnost proti vodě a znečištění, což vám umožní snadnou údržbu a dlouhodobé zachování kočárku v dobrém stavu. Velká, ergonomická a prodyšná plocha lůžka a sedáku s ventilací a UV ochranou zaručuje pohodlí a bezpečí vašeho dítěte během jízdy.

Lehký hliníkový rám kočárku zajišťuje snadné ovládání a přenositelnost. Ruční brzda umožňuje jednoduché zastavení a zajištění kočárku na svém místě. 12" nafukovací kola nebo kola s vzduchovou komorou poskytují vyšší pohodlí a snadnou manipulaci na různých površích. Zadní kotoučové brzdy přinášejí spolehlivé zastavení a stabilitu kočárku.

Kočárek Mono2 je vybaven také prostorným úložným prostorem, který vám umožňuje snadno přenášet všechny potřebné věci pro vás a vaše dítě. Reflexní prvky na stříšce a koši zvyšují bezpečnost a viditelnost kočárku i za snížené viditelnosti.

Plynule nastavitelná opěrka zad a nastavitelná opěrka pro nohy umožňují individuální nastavení polohy podle potřeb a pohodlí vašeho dítěte. Kočárek Mono2 je také kompatibilní s hlubokou korbou Combi Unit Mono2, což vám umožňuje přizpůsobit kočárek podle věku a potřeb vašeho dítěte.

Prohlédněte si i další kočárky TFK