Mono2 stroller air wheel glow

Mono2 Sportovní kočárek je vybaven ergonomickou XXL sportovní sedačkou s prodyšným materiálem, který poskytuje maximální pohodlí i během delších vzdáleností. S plynule nastavitelnou opěrkou zad a polohovatelnou opěrkou nohou získáte prostornou lůžkovou plochu, která se může stát oázou klidu pro vaše dítě.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
TFK - mono2 stroller air wheel 5414P.411
TFK - mono2 stroller air wheel 5414.310

Mono2 Sportovní kočárek - Zajištění pohodlí na každém kroku

TFK Mono2 Sportovní kočárek je vybaven ergonomickou XXL sportovní sedačkou s prodyšným materiálem, který poskytuje maximální pohodlí i během delších vzdáleností. S plynule nastavitelnou opěrkou zad a polohovatelnou opěrkou nohou získáte prostornou lůžkovou plochu, která se může stát oázou klidu pro vaše dítě. Bez ohledu na to, jak nízko se slunce skloní na obloze, prodlužitelná stříška kočárku poskytuje optimální ochranu před slunečními paprsky.

Vaše dítě se bude cítit pohodlně a chráněno díky prodyšnému materiálu, který zajišťuje dobrou cirkulaci vzduchu a prevenci přehřátí. Navíc, nastavitelná opěrka zad umožňuje individuální přizpůsobení polohy sedačky podle potřeb a pohodlí vašeho dítěte.

TFK Mono2 Sportovní kočárek vám poskytuje také možnost vytvoření enormní plochy lůžka, což je vítanou výhodou pro dlouhé výlety nebo odpočinek během jízdy. Vaše dítě se bude moci pohodlně protáhnout a odpočívat, ať už je v sedě nebo leže. Vaše dítě bude chráněno před přímým sluncem, ať už se nacházíte na procházce po městě nebo v přírodě.

Samozřejmostí je i veliké množství příslušenství ke kočárkům TFK.

Mono2 Sportovní kočárek kombinuje ergonomický design, pohodlí a ochranu, aby vaše dítě mohlo bezstarostně a komfortně vychutnávat každou jízdu. Buďte si jisti, že vaše dítě je v bezpečí a současně se cítí pohodlně, díky TFK Mono2.