THULE SPRING

Thule Spring je perfektní volbou pro rodiče žijící v městském prostředí, kteří hledají jednoduchý a kompaktní kočárek. S jeho snadnou skládací funkcí se rychle a pohodlně vejde do vašeho auta, což usnadňuje cestování a přesuny. Systém s třemi koly zajišťuje snadnou manipulaci a ovládání. Bez námahy se můžete pohybovat po rušných městských ulicích, zatáčet mezi lidmi a manévrovat kolem překážek. Navíc díky své odolné konstrukci a pevným pneumatikám zvládne i jednodušší terén, jako jsou parky a chodníky s nerovnostmi. Kromě své praktičnosti nabízí Thule Spring také stylové příslušenství pro kočárky. Můžete si vybrat z různých podložek do kočárků a fusaků, které lze sladit s barvou vašeho kočárku.

Stránka 1 z 2 - 21 položek celkem
Opěrka nohou Thule Spring Leg Rest
1 520 Kč
275111
2b
11 370 Kč
11300200
th spring teal black grey melange 129518
th spring black shadow grey 129515
Thule Spring Rain Cover  Pláštěnka na kočárek 11300401
Thule Stroller Cup Holder Black  Držák na kelímek 99246/I15
Nahoru
Další produkty

Thule Spring

Thule Spring je perfektní volbou pro rodiče žijící v městském prostředí, kteří hledají jednoduchý a kompaktní kočárek. Nezáleží na tom, zda se vydáte na procházku po rušných ulicích nebo nakupovat do obchodního centra - Thule Spring vám poskytne praktickou a pohodlnou přepravu pro vás i vaše dítě.

Jednou z největších výhod tohoto kočárku je jeho snadné skládání. Bez ohledu na to, zda jste doma nebo na parkovišti, s jednoduchým pohybem jej můžete rychle a pohodlně složit. Navíc díky kompaktnímu designu se Thule Spring snadno vejde do vašeho auta, což výrazně usnadňuje cestování. Už se nemusíte trápit s neohrabaným skládáním kočárku nebo sháněním místa pro jeho uložení.

Systém s třemi koly je dalším pozoruhodným prvkem kočárku Thule Spring. Díky tomuto prvku získáte snadnou manipulaci a ovládání i na rušných městských ulicích. Nebojte se manévrovat mezi lidmi, zatáčet ve stísněných prostorech a překonávat překážky. Pevné pneumatiky a odolná konstrukce umožňují i jednodušší terén, jako jsou parky a chodníky s nerovnostmi. S Thule Spring se nemusíte obávat, že by vás cesta omezovala - tento kočárek zvládne vše, co vás potká na vašich městských dobrodružstvích.

Abychom splnili nejen vaše potřeby, ale také vaše estetické preference, nabízí Thule Spring širokou škálu stylového příslušenství pro kočárky zančky Thule. Můžete si vybrat z různých podložek do kočárků Thule a fusaků, které nejen dodají vašemu kočárku osobitý vzhled, ale také poskytnou vašemu dítěti pohodlí a teplo. Díky této možnosti si můžete přizpůsobit svůj kočárek podle svých představ a vyjádřit svůj jedinečný styl.

Thule Spring je skvělým společníkem pro všechny rodiče, kteří hledají snadno ovladatelný a praktický kočárek.

Jamar jako jediný partner značky Thule na Vysočině, vám můžeme zaručit, že budete mít v rukou kočárek od jednoho z nejlepších výrobců na trhu.