THULE URBAN GLIDE 2

Thule Urban Glide 2 je kočárek navržený pro aktivní rodiče, kteří chtějí být ve městě i v přírodě nezávislí. S vynikající stabilitou a pohodlným ovládáním je ideální pro běhání, procházky a sportování s dítětem. S kočárkem Thule Urban Glide 2 si užijete každý okamžik s vaším dítětem ve stylu a bezpečí. Pro větší pohodlí dítěte a usnadnění manipulace si můžete dokoupit různé příslušenství Thule.

Stránka 1 z 2 - 30 položek celkem
Nánožník 160618
nanoznik pro thule double na prani 160618D
Ochrana Ruční Brzdy 164883
Pásek pro vyšší sed
120 Kč
154252
Thule Footmuff 20101002
2 790 Kč
20101003
Thule Changing Backpack 11200360
Thule Organizer
1 380 Kč
11000323
Thule Stroller Footmuff
od 3 290 Kč
11200323
Nahoru
Další produkty

Thule Urban Glide 2

Tento kočárek zcela koresponduje s misí firmy JAMAR -  AKTIVNĚ S DĚTMI. Za nás dostane určitě 1*. Doporučujeme na dlouhé procházky v přírodě, do terénu, na běh i na in-line, Při těchto aktivitách prosím vždy zaaretujte přední kolečko. Okouzlí vás snadné ovládání kočárku jednou rukou, pomocná ruční brzda pro snadnější manipulaci, bezpečnost zajištěná velmi odrazovými prvky na kolech i stříšce, velká kola, snadný pohyb ve sněhu, skvělé spodní odpružení kočárku, a mnoho dalších vlastností, které oceníte při vašich aktivitách. S lehkostí ujdete spoustu kilometrů i s těžším dítětem.

Dětský kočárek Thule Urban Glide 2 je moderní a všestranný přepravní prostředek pro Vaše dítě. S tímto kočárkem Thule budete mít radost z užívání každý den, ať už jste kdekoli. Jeho univerzální design umožňuje pohodlnou jízdu ve městě, v parku, v přírodě nebo dokonce na cyklostezkách. Jednou z nejvýraznějších vlastností kočárku Thule Urban Glide 2 je jeho jednoduché ovládání. Díky ergonomickým rukojetím a intuitivním ovládacím prvkům je manipulace s kočárkem snadná a příjemná. Přední otočné kolo umožňuje plynulé a přesné manévrování, zatímco zadní kola s odpružením zajišťují hladkou jízdu i na nerovném terénu.

Kočárek Thule Urban Glide 2 a jeho přednosti

Kočárek Thule Urban Glide 2 je také skladný, což usnadňuje jeho přepravu. S jedním jednoduchým pohybem lze kočárek složit do kompaktního tvaru, čímž se uvolní místo ve vašem autě, doma nebo ve veřejné dopravě. Díky této vlastnosti je kočárek ideální pro aktivní rodiče, kteří cestují nebo se často přesouvají. Pokud máte dvojčata, můžete si vybrat variantu "Double" kočárku Thule Urban Glide 2, která je navržena speciálně pro jejich potřeby. Tato verze má dostatek prostoru pro oba potomky a poskytuje pohodlí a bezpečí jak pro děti, tak pro rodiče.

Kromě toho máte možnost dokoupit různé příslušenství Thule, které je navrženo tak, aby ještě více zvýšilo pohodlí a usnadnilo manipulaci s kočárkem. Například můžete si pořídit přídavnou tašku, držák na pití, ochranný deštník nebo adaptér pro použití autosedačky.

Dětský kočárek Thule Urban Glide 2 je tedy skvělou volbou pro rodiče, kteří hledají spolehlivý, snadno ovladatelný a všestranný kočárek pro své dítě. S jeho moderním designem a možností přizpůsobení si můžete být jisti, že poskytujete svému potomku skutečně to nejlepší.