THULE SHINE

Thule Shine je kočárek ideální pro rodiny, které tráví celé dny v městském prostředí. Tento prostorný a přesto kompaktní kočárek poskytuje novorozencům a batolatům pohodlí díky nastavitelné opěrce nohou, dobře větrané stříšce a polstrované sedačce. Rodiče ocení snadné ovládání tohoto lehkého a odolného kočárku v rušných ulicích města.

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem
Large ThuleShine AlaskaBlueonBlack H SIDE 11400203
Akce
14 980 Kč
18 690 Kč
11400203
Large ThuleShine BlackonBlack H SIDE 11400202
Akce
14 980 Kč
18 690 Kč
11400202
Large ThuleShine GreyMelangeonAlu H SIDE 11400200
Akce
14 980 Kč
18 690 Kč
11400200
Large ThuleShine MallardGreenonAlu H SIDE 11400201
Akce
14 980 Kč
18 690 Kč
11400201
Large ThuleShine MistyRoseonBlack H SIDE11400204
Akce
14 980 Kč
18 690 Kč
11400204
Thule Stroller Cup Holder Black  Držák na kelímek 99246/I15

Kočárek Thule Shine - Pohodlnost a styl pro vás a vaše dítě

Vítejte v světě kočárků Thule Shine, kde se setkává moderní design s praktickými funkcemi. Thule Shine nabízí rodičům a jejich dětem dokonalý komfort a jednoduchou manipulaci.

Jaké jsou přednosti Thule Shine?

Posuvná rukojeť nastavitelná jednou rukou - Každý rodič je jiný, a proto jsme se ujistili, že Thule Shine je přizpůsobitelný vašim potřebám. S posuvnou rukojetí nastavitelnou jednou rukou můžete snadno přizpůsobit výšku rukojeti podle svého komfortu.

Jednoduché složení jednou rukou - Zanechte starosti s komplikovaným skládáním kočárku. S Thule Shine to jde jednoduše a rychle. S jedním pohybem ruky můžete kočárek snadno složit a připravit na uložení či přepravu.

Nášlapné stupátko - Starším dětem umožňuje bezpečné a samostatné vstupování do kočárku bez pomoci. S nášlapným stupátkem se děti cítí nezávisle a vy si můžete užít pohodlnou procházku bez zbytečného namáhání.

Prostorný úložný koš - S Thule Shine nemusíte nosit tašky a zavazadla. Jeho snadno přístupný a prostorný úložný koš vám nabízí dostatek místa pro všechny potřebné věci. S nosností až 10 kg je vhodný i pro nákupy nebo piknik v parku.

Odpružení všech kol - Pohodlná jízda je zajištěna díky odpružení všech kol. Bez ohledu na nerovnosti terénu poskytuje Thule Shine hladký a stabilní zážitek jak pro vás, tak pro vaše dítě.

Oboustranná sklápěcí sedačka a nastavitelná opěrka nohou - Vychutnejte si více možností se skvělým pohodlím pro vaše dítě. Sedačka kočárku Thule Shine je oboustranná, takže můžete vybrat, zda chcete, aby vaše dítě vidělo na vás, nebo na svět. Nastavitelná opěrka nohou pak zajišťuje správnou polohu pro maximální pohodlí během jízdy.

Velká stříška s UPF50+ ochranným faktorem - Při pobytu na slunci je ochrana vašeho dítěte zásadní. Thule Shine disponuje velkou stříškou s vysokou úrovní ochrany UPF50+, která chrání před škodlivými slunečními paprsky. Tato stříška navíc poskytuje dobrou ventilaci, aby vaše dítě zůstalo příjemně chladné i v teplých dnech.

Vybavte si kočárek Thule Shine praktickým příslušenstvím. Abyste ještě více vylepšili svůj kočárek Thule Shine, nabízíme vám širokou škálu praktického a stylového příslušenství Thule. Můžete si přikoupit například přídavnou tašku na potřeby dítěte či rodičů, držák na pití, adaptér pro autosedačku nebo ochranný deštník. Tímto způsobem si můžete personalizovat kočárek a přizpůsobit ho vašim individuálním potřebám a preferencím.

Thule Shine je dokonalou kombinací elegance, pohodlí a praktičnosti. S jeho moderním designem a funkcemi je ideálním společníkem pro každodenní procházky, nákupy či výlety. S důrazem na bezpečnost, komfort a jednoduchou obsluhu je kočárek Thule Shine skvělou volbou pro rodiče, kteří hledají vysoce kvalitní a stylový kočárek pro své dítě. Vyberte si Thule Shine a vychutnejte si nezapomenutelné okamžiky s vaším malým dobrodruhem.

Vybrat si můžete i jiné kočárky Thule.

V naší nabídce máme širokou škálu praktických a stylových příslušenství pro kočárky Thule Shine, které můžete snadno přikoupit a vylepšit tak svůj kočárek.

Jamar -  jediný partner značky Thule na Vysočině!