Fusaky

Fusaky TFK jsou nezbytným příslušenstvím pro pohodlné a teplé procházky se svým dítětem v zimě. Tyto víceúčelové fusaky lze použít jako zimní fusak i jako nánožník, poskytují odolnost vůči vodě a větru a mají hřejivou flísovou podšívku. S prostřihy na popruhy se snadno upevňují ke kočárku a mohou být také rozloženy a použity jako deka. Kompatibilní jsou se všemi modely kočárků TFK, což zajišťuje univerzální pohodlí a ochranu pro vaše dítě. Užijte si teplé a bezpečné procházky s našimi fusaky TFK.

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem
TFK fusak
TFK fusak
Skladem
2 829 Kč
63523.310
TFK fusak Premium
3 599 Kč
63524.411
Adventure - North poppy blue
6 599 Kč
6324N.03
Fusak Urban - black cream NEW
6 199 Kč
6324U.35
Fusak Urban - golden yellow NEW
6 199 Kč
6324U.37
Fusak Urban - sea green NEW
6 199 Kč
6324U.38
TFK fusak sand
2 829 Kč
63523.360

Fusaky TFK

Vaše nezbytné vybavení pro pohodlné a teplé procházky se svým dítětem i v chladných zimních dnech. Zimní fusaky TFK jsou navrženy s ohledem na vaše potřeby a poskytují mnoho klíčových vlastností, které zaručují pohodlí a ochranu vašeho dítěte.

Jednou z nejvýznamnějších vlastností fusaků TFK je jejich víceúčelovost. Mohou být použity nejen jako zimní fusak, ale také jako nánožník. Stačí jednoduše fusak otevřít a umístit ho přes sedátko kočárku, a vaše dítě bude mít pohodlné místo pro nožky. To je ideální pro situace, kdy si dítě přeje sedět nebo se probouzet z krátkého spánku.

Další klíčovou vlastností je odolnost vůči vodě a větru. Zimní fusaky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují ochranu proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. Vaše dítě zůstane suché a teplé i při deštivém nebo větrném počasí. Navíc, podšívka z hřejivého flísu dodává další vrstvu tepla a pohodlí.

Fusaky jsou vybaveny prostřihy na popruhy, které umožňují snadné a bezpečné upevnění fusaku ke kočárku. To zajišťuje, že fusak zůstane na svém místě během jízdy a zabraňuje případnému sklouznutí.

Kromě toho, po rozložení fusaku lze jej také použít jako deku. To je skvělé, pokud potřebujete poskytnout vašemu dítěti přikrytí nebo teplo i mimo kočárek, například při odpočinku na pikniku či hraní na zemi.

Naše fusaky jsou kompatibilní se všemi modely kočárků TFK, takže nemusíte se starat o jejich přizpůsobení konkrétnímu kočárku. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly univerzální a optimální pohodlí pro vaše dítě.

Vyzkoušejte naše zimní fusaky TFK a užijte si teplé, pohodlné a bezpečné procházky s vaším dítětem v jakémkoliv počasí.