Sluneční clony

Naše sluneční clony pro kočárky TFK jsou ideálním doplňkem pro ochranu vašeho dítěte před slunečním zářením. S vysoce kvalitní UV ochranou a nastavitelnou konstrukcí nabízejí účinnou ochranu před škodlivými slunečními paprsky. Snadno se připevňují na kočárky TFK a umožňují vám přizpůsobit úroveň stínu podle potřeb vašeho dítěte. Díky našim slunečním clonám můžete s klidem a jistotou vycházet na slunečné procházky, aniž byste museli mít obavy o bezpečí a pohodu vašeho malého prcka.

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem
TFK UV síťka na hlubokou korbu pro combi 61653.01
TFK UV síťka na kočárek pro stroller
899 Kč
61654.01
TFK UV síťka na hlubokou korbu duo 2 combi 61651.02
TFK UV síťka na hlubokou korbu Mono 2 combi 6165C.02
TFK UV síťka na kočárek duo2 pro dvě sedačky 61652.03
TFK UV síťka na kočárek duo2 pro jednu sedačku 61652.02
TFK UV síťka na kočárek mono2 stroller 6165M.02

Sluneční clony ke kočárkům TFK - Ochraňte své dítě před slunečním zářením

Když se vydáváte na procházku se svým dítětem, je důležité zajistit mu dostatečnou ochranu před slunečním zářením. S našimi slunečními clonami pro kočárky TFK můžete mít jistotu, že vaše dítě je chráněno před škodlivými UV paprsky a nepříjemným slunečním světlem.

Naše sluneční clony jsou navrženy tak, aby se snadno a pevně připevňovaly na kočárky TFK. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu s UV ochranou, který blokuje až 99% škodlivých slunečních paprsků. To zajišťuje, že dítě zůstává v bezpečí a nedochází ke spálení kůže ani poškození očí.

Naše sluneční clony mají nastavitelnou konstrukci, která umožňuje přizpůsobit je potřebám vašeho dítěte a aktuálním povětrnostním podmínkám. Můžete je jednoduše otočit nebo sklopit, aby poskytovaly optimální stín a ochranu před sluncem.

Kromě ochrany před slunečním zářením naše sluneční clony také přispívají k soukromí a klidu dítěte. Pomáhají mu se soustředit, odpočívat a spát v klidu bez rušivých vnějších vlivů.

S našimi slunečními clonami pro kočárky TFK můžete se svým dítětem vychutnat procházky venku bez obav z nadměrného slunečního záření. Ochrana a pohodlí vašeho dítěte jsou pro nás prioritou, a proto jsme pečlivě navrhli tyto clony s ohledem na jeho potřeby.

Nebojte se ani deště s pláštěnkami pro kočárky TFK