Pláštěnky

Pláštěnky pro kočárky TFK jsou ideálním řešením pro ochranu vašeho dítěte v nepříznivém počasí. Vyrobeny z voděodolného materiálu s pevným upevněním na kočárek, pláštěnky zajišťují suchost a bezpečí. S dostatečně velkou kapucí, odrazovými pruhy a snadnou skladností jsou pláštěnky kompatibilní se všemi modely kočárků TFK. S našimi pláštěnkami se nemusíte bát deště ani větru - vaše dítě bude pohodlně a bezpečně chráněno při každé procházce venku.

3 položek celkem
TFK - raincover Duo stroller
Akce
449 Kč
61972.01
TFK - raincover Velo
Akce
1 339 Kč
6153V.04
Urban - sea green NEW
5 999 Kč
6324U.38

Pláštěnky pro kočárky TFK - Ochrana v každém počasí

S našimi pláštěnkami pro kočárky TFK se můžete vydat na procházku se svým dítětem bez ohledu na počasí. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly spolehlivou ochranu před deštěm, větrem a dalšími nepříznivými povětrnostními podmínkami, a zároveň zachovávaly pohodlí a bezpečí vašeho dítěte.

Naše pláštěnky jsou vyrobeny z voděodolného materiálu, který zabraňuje pronikání vody a udržuje kočárek a vaše dítě suché. Jsou pevně upevněny na kočárek pomocí suchých zipů, které zajišťují snadné a bezpečné připevnění a odnímání pláštěnky. Díky tomu jsou pláštěnky kompatibilní se všemi modely kočárků TFK.

Pláštěnky jsou navrženy s ohledem na pohodlí a bezpečnost dítěte. Mají dostatečně velkou kapuci, která chrání hlavu a obličej před deštěm, a zároveň umožňuje dostatečný prostor pro pohyb. Jsou vybaveny i odrazovými pruhy pro zvýšení viditelnosti ve špatných světelných podmínkách.

Další výhodou pláštěnek TFK je jejich snadná skladnost. Po použití je můžete jednoduše složit a uložit do přiloženého obalu, což usnadňuje jejich přenosnost a uskladnění.

Nezáleží na tom, zda je venku déšť, vítr nebo sníh - s našimi pláštěnkami pro kočárky TFK můžete s důvěrou vyrazit ven a vychutnat si procházku se svým dítětem v každém počasí. Ochrana a komfort jsou pro nás prioritou, a proto si pečlivě vybíráme kvalitní materiály a navrhujeme pláštěnky s ohledem na potřeby rodičů a jejich dětí.

Vyberte si i další příslušenství ke kočárkům TFK.