Pláštěnky

Pláštěnky pro kočárky TFK jsou ideálním řešením pro ochranu vašeho dítěte v nepříznivém počasí. Vyrobeny z voděodolného materiálu s pevným upevněním na kočárek, pláštěnky zajišťují suchost a bezpečí. S dostatečně velkou kapucí, odrazovými pruhy a snadnou skladností jsou pláštěnky kompatibilní se všemi modely kočárků TFK. S našimi pláštěnkami se nemusíte bát deště ani větru - vaše dítě bude pohodlně a bezpečně chráněno při každé procházce venku.

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem
Pláštěnka na hlubokou korbu duo2 combi
899 Kč
61971.02
TFK pláštěnka na hlubokou korbu duo2
899 Kč
61972.02
TFK pláštěnka na hlubokou korbu mono2 combi 6197.002
TFK Pláštěnka na hlubokou korbu pro combi 6197C.01
TFK pláštěnka na kočárek mono2 stroller 6197M.02
TFK sourozenecká pláštěnka pro sportovní verzi 61972.01

Pláštěnky pro kočárky TFK - Ochrana v každém počasí

S našimi pláštěnkami pro kočárky TFK se můžete vydat na procházku se svým dítětem bez ohledu na počasí. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly spolehlivou ochranu před deštěm, větrem a dalšími nepříznivými povětrnostními podmínkami, a zároveň zachovávaly pohodlí a bezpečí vašeho dítěte.

Naše pláštěnky jsou vyrobeny z voděodolného materiálu, který zabraňuje pronikání vody a udržuje kočárek a vaše dítě suché. Jsou pevně upevněny na kočárek pomocí suchých zipů, které zajišťují snadné a bezpečné připevnění a odnímání pláštěnky. Díky tomu jsou pláštěnky kompatibilní se všemi modely kočárků TFK.

Pláštěnky jsou navrženy s ohledem na pohodlí a bezpečnost dítěte. Mají dostatečně velkou kapuci, která chrání hlavu a obličej před deštěm, a zároveň umožňuje dostatečný prostor pro pohyb. Jsou vybaveny i odrazovými pruhy pro zvýšení viditelnosti ve špatných světelných podmínkách.

Další výhodou pláštěnek TFK je jejich snadná skladnost. Po použití je můžete jednoduše složit a uložit do přiloženého obalu, což usnadňuje jejich přenosnost a uskladnění.

Nezáleží na tom, zda je venku déšť, vítr nebo sníh - s našimi pláštěnkami pro kočárky TFK můžete s důvěrou vyrazit ven a vychutnat si procházku se svým dítětem v každém počasí. Ochrana a komfort jsou pro nás prioritou, a proto si pečlivě vybíráme kvalitní materiály a navrhujeme pláštěnky s ohledem na potřeby rodičů a jejich dětí.

Vyberte si i další příslušenství ke kočárkům TFK.